KAS IR CV VAI MOTIVĀCIJAS VĒSTULE?

Darba devējs ar darba meklētāju, divdesmitpirmajā gadsimtā viens otru satikt var bez problēmām, jo tieši pateicoties interneta videi, ir iespējams uziet lieliskas darba vietas un tik pat lieliskus darbiniekus.

Ne tikai vakances Latvijā, bet arī vakances ārpus Latvijas joprojām ir ļoti aktuāla tēma un līdz ar to labprāt tiek izmantotas. Sludinājumu tiešsaistes vietnes, īpašas darba piedāvājumu mājaslapas un, protams, sociālie tīkli ir vislabākais veids kā atrast darbu sev saistošā nozarē un darba devējam noskaidrot kompetentus sfēras speciālistus, ko ar prieku uzņemt savā darba komandā.

Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Vislabāk šos dokumentus ir veidot internetā, kur ir iespējams to izdarīt, vadoties pēc norādēm par to, kur kāda tipa informācija jāatspoguļo. Veiksmīgs CV un motivācijas vēstule, ļoti bieži noved pie tik pat veiksmigas tikšanās ar darba devēju otrajā kārtā, kas, visbiežāk, ir intervija. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

DOKUMENTI DARBA DEVĒJIEM.
Joprojām vienīgais veids kā iegūt sev konstantu naudas līdzekļu plūsmu iztikai, ir darbs. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams darbs Jūrmalā, darbs Talsos vai darbs Valmierā, derīgas vakances ir atrodamas katru dienu. Nepieciešams vien nedaudz pameklēt un noteikti atradīsies kas piemērots. Ļoti noteicoša ir pareiza un precīza informācijas norādīšana par sevi, tieši tā, kā vēlas darba devējs. Ļoti daudzus joprojām interesē arī darbs ārzemēs, un maldīgi uzskatīt, ka mainoties ekonomiskajai situācijai, tas ir kļuvis neaktuāls. Ja vēlaties noskaidrot darba iespējas ārpus Latvijas robežām, iesakām meklēt vakances oficiālās interneta vietnēs vai nodarbinātības aģentūrās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *