Kvalitatīvas mēbeles mājokli padara par mājām

Kad atminamies mazotni, tajā bieži figurē mīkstais dīvāns, vaskadrānā tērptais virtuves galds, stiklotās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras neskaitāmas reizes liedza uzvarēt paslēpēs. Mēbeles ir kā mūsu mēmie draugi, kuri parādās ģimenes fotogrāfijās un ietērpj mūsu atmiņas par kādu laiku. Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji pievērš uzmanību tam, lai mēbeles spētu palikt atmiņā ne tikai kā funkcionāls priekšmets, bet arī vizuāli patīkamas atmiņas. Mums paveicies, ka dzīvojam laikos, kad gudras tehnoloģijas tiek izmantotas ne tikai kļūst ne tikai gadžetu ražošanā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī kādas būtu mūsu iedomas par nākotnes mājokli vai darba vietu, noteikti ir ražotājs jau šodien, kurš šīs iegribas spēs ideāli īstenot praktiski, un to izdarīs pēc individuāla pieprasījuma.

Viesistaba ir tā telpa, kurā mājokļa saimnieki vislabāk var izpausties ar savas gaumes vizualizāciju. Šī telpa viegli padodas interjera spēlēm, saskaņotiem dizaina akcentiem un līdzsvaru starp funkcionālo un estētisko. Viesistabas iekārtojumā var saspēlēties ar lielo mēbeļu toņu gammām. Telpā ļoti labi sadzīvo gan mīksti dīvāni un pufi, gan robusti plaukti un iebūvējamie skapji pēc pasūtijuma. Viesistabas fokālais punkts var būt kā grezns paklājs, tā retro kamīns, kā arī pianīns vai telpaugu stūrītis. Šajā telpā novietota eleganta TV iekārta vai skandināvu stila atvērtā plauktu sistēma piešķirs istabai tās tipisko noskaņu. Arvien biežāk mājoklī tiek ierīkotas arī bīdāmās durvis gan telpās, gan izejās uz balkoniem. Patērētājiem ir lieliska iespēja izmantot arī ražotāju piedāvāto iespēju mēbeles izgatavot pēc individuāla pasūtījuma. Šādi iekārtotas telpas kļūs par katra saimnieka lepnumu.

Vai vēlaties iejusties dizainera ādā? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Varat doties pie mēbeļu ražotāja ar savām idejām par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Klientam ir dota iespēja izvēlēties materiālus, krāsas, apdares materiālus, izmērus un dizainu. Mēbeļu ražotāji palīdz klientiem arī ar profesionāļu padomu par to, kāda veida virtuves iekārtojums būs atbilstošs tiešu jums  – varbūt  iebūvējamā virtuve, varbūt mēbeles no koka, bet varbūt mēbeles ar lamināta korpusu.

Telpa, kurā mazgājamies, apkopjam sevi, kā arī relaksējamies vannā – tā ir vannas istaba. Šī vieta ir īpaša ar to, ka nelielā platībā vēlamies ietilpināt gana daudz. Ir patiešām lieliski, ja vannas istabā varam iekārtot plauktu tīriem dvieļiem, kosmētikas piederumiem, šampūniem un ziepēm, varbūt arī veļas mazgāšanas līdzekļiem. Vannas istabas neatņemama sastāvdaļa ir arī spogulis. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir spējīgas izdarīt neiespējamo – nezaudējot tīra un mimināla interjera iespaidu, satilpināt visas vajadzīgās mēbeles un priekšmetus vienkopus. Ja tas izdodas, tad šādā telpā ir prieks atrasties un gatavoties dienas darbiem.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *